english
 

Česká Spořitelna Freestyle Czech Open 09


29.06.2009 - Praha

Už jen pár dnů zbývá do největší akce Acrobat Parku letošního léta.

Již 8. ročník Freestyle Czech Open se uskuteční 11.7.2009 v Acrobat Parku ve Štítech. I letos se sjedou na letní světový pohár akrobatických skokanů na lyžích Ti nejlepší evropští akrobati ze Švýcarska, Ukrajiny, Běloruska, Francie nebo Rakouska. A samozřejmě naši reprezentanti České republiky.

Pokud chcete zažít zážitek jako žádný jiný, tak celý den začíná kvalifikací od 11 hod, které předchází dvou hodinový trénink a poté bude finále od 14 hodin. Ve finále se ukáže nejlepších 12 mužů a 6 žen.

V minulém roce zvítězil Enver Ablaev z Ukrajiny, když skočil čtyřnásobné salto, před ním 5x zvítězil Aleš Valenta, který vždy ukázal slavné 3 salta s 5 vruty a první ročník vyhrál Američan Eric Bergoust, olympijský vítěz z Nagana.

Kdo to bude letos?
Co předvedou?
Na to se můžete těšit.

Letos jsme si pro Vás připravili překvapení. All time champions Aleš Valenta a Christian Rijavec (Rakousko) se Vám předvedou společně s dalšími freestylery a snowboardisty v exhibici, která doplní finálový program.

Vstupné je ZDARMA, občerstvení zajištěno, hudba stylová a počasí je objednáno.

Přijďte podpořit naše hrdiny a užít si krásný den.

Večerní after party s LIVE musikou. Holátka Vám budou hrát až do ranních hodin.

Česká spořitelna Freestyle Czech Open 2009 Vám přináší Česká spořitelna, Federal Cars, MMCité, RPS Net, Deníky, Frekvence 1 a Acrobat Park.

*plakát ve fotogalerii
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta