english
 

Valenta bude moderátorem na Frekvenci 1


Praha - 03.03.2008

Praha - Olympijský vítěz a společenská celebrita Aleš Valenta si přece jen vyzkouší práci moderátora v některém z českých médií. Poté, co před nedávnem odmítl nabídku na moderátora hlavní zpravodajské relace televize Prima, nyní naopak s jinou nabídkou souhlasil. Od 10. března bude každý všední den od 17:30 do 20:00 ke slyšení v diskusním pořadu Sportbar na komerční rozhlasové stanici Frekvence 1, sdělila dnes mluvčí stanice Jasna Sýkorová.

frekvence 1 Valenta

Valenta řekl, že ne že by pro něj moderování zpráv na Primě nebylo zajímavé, ale je to práce pro televizního novináře, která je navíc považována za vrchol, kterého televizní moderátor může dosáhnout. "Ale mít pořad na rádiu, který je zaměřený na sport, to je přesně věc, kterou jsem chtěl dělat. Když tato nabídka přišla, tak mě oslovila...Je to pro mne především určitá výzva zkusit něco nového a zkusit v tom být dobrý.

Podle svých slov se neobává toho, že by přípravu na každodenní dvouapůlhodinový pořad nestihl s koordinovat se svými případnými dalšími aktivitami. "Kdybych měl pochybnosti o tom, jestli to budu zvládat, tak do toho nejdu. Jdu do toho naplno, není to věc, která by byla nějaký můj rozmar nebo z nudy, je to věc, kterou beru velice vážně," podotkl.

Kdo bude prvním hostem pořadu, to se podle novopečeného moderátora ještě nedá říct. "Co se týče hostů a témat, to bude aktuální. Zatím nemáme prvního hosta, vyplyne to z toho, jaké bude aktuální téma v pondělí 10. března," míní.

"Sport je dnes společenský a kulturní fenomén a takhle s Alešem (Valentou) k novému pořadu přistupujeme," uvedla Sýkorová.

Valenta vyhrál zlatou olympijskou medaili na hrách v Salt Lake City v roce 2002. Loni kvůli zdravotním potížím ukončil kariéru. Jeho manželka, televizní moderátorka Elen Černá, v minulosti působila právě na Primě.

Autor: ČTK
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta