english
 

# 1 - ZOH ve Vancouveru očima Aleše Valenty


15.2.2010 - Praha

A je to tady! Máme zlatou medaili!

Není nic lepšího než začít moje postřehy z olympiády tímto sdělením. Martina Sáblíková naše rychlobruslařka vybojovala naši 6 zimní zlatou olympijskou medaili. A to počítám i ty z doby československa. Ano není jich mnoho. A Martina může s její formou přidat další, což je velice slibná situace.
Poněvadž je tohle můj první příspěvek, tak si neodpustím nevrátit se k prvním dnům zimních olympijských her ve Vancouveru. Zahájení, jak je již dobrým zvykem bylo honosné. Osobně se mi moc líbilo, i když jsem očekával více hudby. Vysvětlím proč. Vancouver je známý jako velké testovací místo pro všechny hudební žánry, dříve než se dostanou do zbytku světa. Žije tam spousta rozdílných kultur a národností a proto je Vancouver skvělým místem pro zjištěním potenciálního úspěchu daného singlu. Nicméně bylo zahájení velmi vkusné.
Počátek olympijských her postihlo i velké neštěstí gruzijského sáňkaře. Nic podobného jsem nikdy neviděl. A už vůbec ne během olympiády. Je to velký stín, který předstihl tyto hry a bude již navždy černou kaňkou.
Skončím však pozitivně. Máme zlato. Martino děkujeme.
Martina na hrad!
více na www.nutrend.cz
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta