english
 

F3: Erika Janiše zpovídal olympijský vítěz Valenta


Praha - 21.3.2008

Takzvané oťukávání trvalo jen chvilku. Gesta, smích, skákání do řeči, zkrátka živý rozhovor, jenž byl příjemnou schůzkou pro obě strany. Takové bylo setkání olympijského vítěze Aleše Valenty s Erikem Janišem. Jak k sobě sportovci ze dvou odlišných odvětví našli cestu? Lyžařský šampion i vítěz televizní taneční soutěže StarDance II. začal spolupracovat s deníkem Sport a své otázky se rozhodl namířit právě k pilotu společnosti BPA sport marketing.

Deník Sport - Aleš Valenta se ptá… Erika Janiše

Akrobat a závodník se sešli přímo v redakci v pražských Holešovicích a povídali si více než hodinu. Vítěz Olympiády ze Salt Lake City 2002 si přinesl diktafon a blok s úvodním listem plným otázek. „Řekni mi, proč každý kluk sní o formuli 1?“ Zněl jeden z dotazů. Dvacetiletý pilot značky Mercedes Benz v týmu Mücke Motorsport pro letošní Euroserii F3 odpověděl okamžitě: „Když se tam dostaneš, jsi king. Tak to prostě je.“

Celý rozhovor „Aleš Valenta se ptá… Erika Janiše“ si můžete přečíst v pátečním deníku Sport (21.3. 2008), v jeho příloze Magazín Sport.

BPA
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta