english
 

# 6 - ZOH ve Vancouveru očima Aleše Valenty


23.2.2010 - Praha

Olympijský pel mel.
Naši hokejisté hráli s Ruskem a prohráli. Předpokládám, že většina z Vás ví, že konečný stav byl 2:4. Mně osobně se to moc líbilo. Jejich zapálení, nasazení, boj, obětavost. Nevím, co víc si přát. A navíc je dobře, že to nevyšlo. Aspoň si kluci víc zahrají a rozehrají se.

S napětím jsem sledoval běžecký závod sprintu mužů. Po nadějném semifinále, ve kterém duo Kožíšek - Koukal zvítězili, jsem stejně jako oni sami doufal, že bude další medaile. V pořadí 4 a hlavně taková, kterou bychom nikdo před olympiádou neočekávali. Kluci byli nakonec šestí, za což jim i tak gratuluji.
Skikros si zažil svoji premiéru a stálo to za to. Nádherný závod bohužel bez účasti našich reprezentantů ve finále. Tomáš Kraus si zažil smůlu a i v jeho případě platí, že větru, dešti a sportu neporučíš.

Nad dnešním ránem se uskutečnila kvalifikace akrobatických skokanů. Mých kamarádů. Teprve teď jsem si posteskl, že tam nejsem a nemohu s nimi závodit. Ale co, vždyť jsem už starý pardál. J Ideální podmínky večerního závodu, minimální vítr, stabilní teplota, skvělá atmosféra a neuvěřitelné výkony. To je kombinace, které se nedá odolat. Už teď se těším na finále. A vy?

více na www.nutrend.cz
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta