english
 

TENISOVÉ ČTYŘHRY V.I.P. NA KURTECH V HK


28.5.2010 - Hradec Králové

Hradec Králové - Již 15. ročník tenisového turnaje čtyřher umělců, sportovců a podnikatelů "PPS Advokáti VIP CUP 2010" se uskuteční v sobotu 29. od 9 hodin v areálu LTC v Hradci Králové a bude opět charitativního charakteru.

"V minulosti jsme podpořili Nadační fond Venduly Svobodové "Kapka Naděje", Nadaci Škola hrou, nebo Nadaci Terezy Maxové. Letos pomůžeme opět Nadaci Škola hrou z Liberce," uvedl zakladatel a ředitel turnaje Přemysl Krupička.
"Nadace je již delší dobu partnerem turnaje a i ona se zaměřuje na pomoc dětem. Zřízena je za účelem hledání alternativního využití volného času dětí a dospívající mládeže," dodal.

Na turnaj je přihlášeno 120 hráčů. Hrát bude i řada známých osobností. Účast přislíbil Petr Rychlý, Roman Skamene, Josef Alois Náhlovský, Adriena Sobotová, Světlana Nálepková, Marie Retková a Ota Balage, hokejista Petr Průcha a také čerství hokejoví mistři světa Jakub Voráček s Ondřejem Pavelcem. Ozdobou kurtů bude Česká Miss 2010 Jitka Válková.

Zahrát si přijede i režisér Filip Renč. "Pracuji s Janem Novákem na filmu "Jak chutná moc". Scénář vznikl podle slavného románu Ladislava Mňačka z 60. let. Je to tragikomedie z politického prostředí. V mnohém ale reflektuje současnost," říká režisér.

V současné době je k vidění i jeho další práce. Česká televize uvádí sérii klipů "Nemyslíš, zaplatíš", kterou bojuje proti tragédiím na silnicích. V běhu je i nový muzikál "Baron Prášil", který Renč režíruje.
"Barona Prášila uvádí čtyřikrát týdně Divadlo Hybernia v Praze. Zatím velmi úspěšně," dodává Renč.

Na kurtu bude možné potkat i akrobata na lyžích Aleše Valentu. Ten se věnuje pořádání závodů ve skocích na lyžích, a to i v létě.
"Pořádám letní světový pohár "Česká spořitelna free style czech open". Konat se bude 10. července v akrobat parku ve Štítech u Šumperka."

Na stejném místě bude už 12. června "LG JUMP AND JIB KILL" - festival adrenalinových sportů. Oba pánové, Aleš Valenta i Filip Renč, jsou příznivci tenisu.
"Dřív býval součástí mé přípravy a tréninku. Kloubí se v něm přesnost, vytrvalost, důraz a dynamika," prozradil Valenta.

Filip Renč hraje tenis od dvanácti let. "Hraju s kamarádem, a to nepravidelně. Chodím na kurty na Žižkov asi dvakrát v měsíci. Na turnaje osobností moc nejezdím, do Hradce Králové ale jedu rád. Je to hezký, dobře organizovaný turnaj," chválí režisér.
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta