english
 

Ivča s Alešem jsou královským párem StarDance II.


23.12.2007

Síly byly velmi vyrovnané a porota se moc neangažovala, i když byla velmi vtipná, ale diváci rozhodli...
Na dnešní večer jsem se moc těšila a už od prvního dílu StarDance II. jsem tajně doufala, že se v tomto finálovém večeru utká Iva s Alešem s Tatianou a Petrem. A splnilo se.

Myslím, že kdo chtěl vědět víc, díval se, takže tu nebudu rozebírat jednotlivé výkony, ale vyjádřím se obecně. V celé soutěži přesvědčovala Tatiana s Petrem víc v latinskoamerických tancích a Iva s Alešem ve strandardních. Jinak tomu nebylo ani ve finále. Tatiana si zvolila tango, sambu a rumbu, Aleš sáhl do krabičky se slowfoxem, chachou a quickstepem. Diváci se tedy opravdu měli na co koukat. Alešův fantastický slowfox se na mě už poprvé podepsal mrazením v zádech a dnes ještě dvojnásob. Naproti tomu Tatiana si střihla rumbu, kde "prodala" svoji pružnost a emoce.

Třešničkou na dortu byl tzv. Freestyle. Volný tanec, ve kterém mohly oba páry sáhnout i do škatulek, které se klasické latině a standardu vymykají.

Tatiana s Petrem podali svůj volný tanec jako úžasnou jazzovou scénku. Začala jako tanec dvou mužů a po stržení kalhot a svléknutí saka sexbomby Tatiany pokračovala jako barový tanec žhavého páru.

Naproti tomu Ivča s Alešem sáhli do jistějších vod. Scénka byla též, ale jiná. Figurovaly v ní dvě židle, Ivča v sexy šatičkách a Aleš jako opravdový muž s kloboukem a vestou, vyhrnutými rukávy a výrazem "donchuana". Aleš uplatnil své fantastické skoky a salta a Iva okouzlila mužskou část diváků a poroty svýma fantastickýma nohama. Mezitím stihli ještě figury z chachy a paso doble. Opravdu jsem si to vystoupení užila!

Ukázaly se i všechny již vypadnuvší páry. Zatančily nám části ze svých nejlepších tanců a společnou choreografii, kde se nám tanečně ukázala i porota.

Napětí v závěru samozřejmě nesmělo chybět, ale přeci jen vše dopadlo tak jak jsem doufala. Aleš s Ivou si - sice těsně, ale přece - vybojovali titul a stali se Králem a Královnou parketu!

A pro mě se památnou větou celého StarDance II. stal výrok Richarda Hese po volném tanci Ivči s Alešem, kdy prohlásil: "Nastala památná chvíle, Hes sundal brýle, aby zamáčknul slzu...! - viděl staré dobré UNO:-)))"

Na té oslavě po skončení přímého přenosu bych ráda byla, ale nepoštěstilo se, takže doufám, že aspoň vy všichni oslavíte Ivči a Alešovo vítězství v rámci oslav vánočních a silvestrovských a sejdeme se opět u sledování další řady!!!

Pokud se chcete naučit tančit, pak určitě navštivte kurzy a semináře Královny parketu Ivy Langerové v Centru Tance..

Rasirit
Česká republika
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta