english
 

Valenta: Bude uvádět zprávy?


PRAHA - 05.01.2008

Zpravodajství na Primě zaznamenalo na přelomu roku vzestup sledovanosti a tak se tato komerční televize snaží tento trend dále posilovat. A protože už před časem dostala do své stáje oblíbeného moderátora Pavla Zunu, je nasnadě, že by se moderátorskou dvojicí mohl stát on spolu se svojí bývalou kolegyní Mirkou Čejkovou. Jak píše deník Blesk, Zuna Čejkovou oslovil krátce poté, co dostal nabídku na moderování primáckých zpráv. Čejková ale nemá být jedinou novou posilou Primy. Ve hře je totiž i akrobatický lyžař a excelentní tanečník Aleš Valenta.

Jak dále píše deník Blesk, jednání Primy s Valentou probíhají a sympatický olympionik tuto informaci potvrdil s tím, že o ní velmi vážně uvažuje.

Valenta se stal miláčkem davů už svým famózním sportovním výkonem. Na konci roku 2007 si pak získal srdce televizních diváků v soutěži StarDance 2. na České televizi, kde zaujal svým tanečním výkonem natolik, že suverénně zvítězil. Dá se očekávat, že pokud by se stal moderátorem zpravodajství, jednak by mu zvedl sledovanost (zejména u divaček) a jednak by ostře zaútočil na vedoucí pozici v žebříčku popularity televizních osobností. A to i bez vrutů.
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta