english
 

Valenta odmítl moderování zpráv na Primě


Praha - 07.01.2008

Výkonný ředitel televize Prima Petr Chajda nabídl Aleši Valentovi (34), bývalému akrobatickému lyžaři a nedávnému vítězi televizní soutěže StarDance vysílané na České televizi, aby moderoval na Primě hlavní večerní zprávy. Valenta ale ČTK řekl, že nabídku odmítl, jedná prý nicméně s Primou o jiné spolupráci.

"Mluvil jsem s ním a potvrzuji váš dotaz, že máme o Valentu zájem. Výběr moderátorů zpráv vedu já," řekl dnes Chajda podle serveru Novinky.cz.

"Tu nabídku moderovat zpravodajství jsem skutečně dostal, ale odmítl jsem ji. A nyní jednáme s vedením Primy o jiné možné spolupráci," řekl ČTK Valenta.

O možném moderování zpráv Valentou se zmínil i sobotní deník Blesk v souvislosti se zprávou, že by se moderátorkou zpráv TV Prima mohla stát i bývalá moderátorka České televize a televize Nova Mirka Čejková. Podle deníku ji oslovil šéf zpravodajství na Primě Pavel Zuna, který rovněž dostal nabídku zprávy moderovat a s nímž Čejková na Nově tvořila populární moderátorskou dvojici. Prima v současnosti hledá náhradu za Petra Tichého, který podal výpověď, informoval Blesk.

Valenta vyhrál zlatou olympijskou medaili na hrách v Salt Lake City v roce 2002. Loni kvůli zdravotním potížím ukončil kariéru. Jeho manželka, televizní moderátorka Elen Černá, v minulosti působila právě na Primě.

Autor: ČTK
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta