english
 

Tým HC OLYMP zvítězil na turnaji v Belgii


05.04.2009 - Brusel

Hokejový tým HC OLYMP zvítězil na mezinárodním hokejovém turnaji 'České a Slovenské hokejové hry' v belgickém Leuvenu, pořádaném pod záštitou Stálého zastoupení České republiky při Evropské unii, Pražského domu a evropského komisaře Jána Fígeľa.
"Za Olymp kromě Martina Dejdara nastoupil například Jirka Hrdina, Aleš Valenta, Milan Tichý, Michael Beran či poslanec Parlamentu České republiky Ing. Petr Bratský," uvádí manažer HC OLYMP a Martina Dejdara Roman Roun. "Na nápad uspořádat tuto, na místní poměry zcela unikátní akci, přišel pan David Hadroušek, zaměstnanec Stálého zastoupení a zároveň hráč belgické hokejové ligy, a od nápadu k realizaci uběhly pouhopouhé dva měsíce. V zemi, kde hokej rozhodně není sportem číslo jedna nás čekala skvělá atmosféra a plný stadion českých a slovenských fanoušků. Vítězství, které jsme následně řádně oslavili, nás hřeje o to více, že jsme měli tým s nejmenším počtem profesionálů, protože Olymp tvoří především populární umělci," dodal Roun.
Kromě Olympu se turnaje účastnily týmy Czech Mates (Češi žijící v Belgii), Slovak Brothaz (Slováci žijící v Belgii) a Lake Boys (výběr Slovenské republiky).
 
  << zpět  
 
     
  FACEBOOK  
     
  Každý týden ti
přinášíme výběr
těch nejlepších
fotografií z Alešovy
GALERIE
 
 
© copyright 2008 Aleš Valenta